Ana Sayfa Gundem Ekonomi Siyaset Asayiş Eğitim Spor Kültür & Sanat Sağlık & Yaşam Araştırma Bölge Türkiye
Erzurum’dan 41 ülkeye ihracat yapıldı
Erzurum’dan 41 ülkeye ihracat yapıldı
Türkiye tek yürek
Türkiye tek yürek
Soylu’dan düzensiz göç iddialarına cevap
Soylu’dan düzensiz göç iddialarına cevap
Biz büyük bir millet ve güçlü bir devletiz
Biz büyük bir millet ve güçlü bir devletiz
Anaların evlat nöbeti 702’inci gününde
Anaların evlat nöbeti 702’inci gününde
HABERLER>BÖLGE
25 Ekim 2020 Pazar - 11:15

Palandöken’de AK Belediyecilik Gündemi

Palandöken Belediyesi’nin prestij projeleri övgü toplamaya devam ediyor. Hüseyin Avni Ulaş mahallesinde prestij projelerinin açılış törenine katılan protokol üyeleri, Başkan Muhammet Sunar ve ekibini kutlayarak, Palandöken Belediyesi’nin Ak Belediyecilik örneği sergilediğini kayda geçtiler.

Palandöken’de AK Belediyecilik Gündemi

Palandöken Belediyesi’nin prestij projeleri övgü toplamaya devam ediyor. Hüseyin Avni Ulaş mahallesinde prestij projelerinin açılış törenine katılan protokol üyeleri, Başkan Muhammet Sunar ve ekibini kutlayarak, Palandöken Belediyesi’nin Ak Belediyecilik örneği sergilediğini kayda geçtiler.

ÖMEROĞLU: VERDİĞİMİZ SÖZLER BİR BİR YERİNE GETİRİLİYOR

AK Parti Palandöken İlçe Başkanı Haktan Ömeroğlu, Ak kadrolarla,  ak zihniyetlerle birlikte her gün yeni bir açılışa katıldıklarının altını çizerek, Palandöken Belediyesince ilçede yapımı tamamlanan ve hizmete açılan projelerin takdire şayan olduğunu söyledi. Ömeroğlu, “Geçen hafta Palandöken  belediyemizin ve büyükşehir belediyemizin yapmış olduğu çalışmalarla Abdurrahman gazi mahallemizde, salı günü Büyükşehir belediyemizin yapmış olduğu değerli çalışmalarla Kavakkapı’da, bugün de yine Palandöken’de, Palandöken Belediyemizin mükemmel bir prestij caddesinin açılışını gerçekleştiriyoruz. Belediyemizle, Ak kadrolarla, bizlerle beraber yol yürüyen, bizlere önderlik eden büyüklerimizle gurur duyuyoruz.  Bizler daha 1.5 yıl evvel bu mahallede bu apartmanlarda ev ev kapı kapı dolaşırken sözler verdik . Abdurrahman gazide sözler verdik. Maksutefendi’de sözler verdik, Müftüsolakzade’de sözler verdik, Toparlak mahallemizde, Kümbet, Tepeköy’de, Dutçu’da ve en ücra köşelerde sözler verdik. Sizler ‘ak kadromuza, sizler Recep Tayyip Erdoğan‘ın ekibine, yol arkadaşlarına güvenin, cumhuriyet tarihi boyunca yapılan yatırımlar kadar, ak kadro döneminde yapılan yatırımları yine ak kadro iktidarları gerçekleştirecek’ dedik. Ve sizler de bizlere güvendiniz, başkanlarımıza güvendiniz. Başkanlarımız da yapmış olduğu bu mükemmel eserlerle sözlerimizi boşa çıkarmadılar. Tüm başkanlarımıza bizleri mahcup etmedikleri, bizleri yücelttikleri için sizlerin huzurunda tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.  Milletvekillerimize,  İl Başkanımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Bizler büyük ekibiz. Bu ekibin her parçası olarak daha da çalışarak yine sizlere layık hizmetlerin hedef ve gayreti içerisinde olmaya devam edeceğiz. Bu mahallenin bir sakini olarak palandöken belediye başkanımıza,  çocuklarımız, yaşlılarımız gençlerimiz adına teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi

KAYMAKAM COŞĞUN: “TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Palandöken İlçe Kaymakamı Önder Coşğun da, hizmete açılan projenin ilçeye yaraşır bir görüntü kazandırdığına dikkat çekerek, Başkan Sunar’ı tebrik etti. Kaymakam Çoşğun, “Sonbaharın güneşli son günlerinde aranızda olmanın mutluluğunu belirterek bulvarımızın açılışına hoş geldiniz diyorum . Açılışını yaptığımız bu bulvarla birlikte trafiğimiz rahatlayacak ve siz vatandaşlarımız, yakınlarıyla piknik yapabilecek, gençlerimiz bisiklet yolunda bisiklet kullanabilecek, spor yapabilecekler. Bu çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” diye konuştu

ÖZ: “BELEDİYEMİZİN YAPMIŞ OLDUĞU HİZMETLERE YETİŞEMİYORUZ’

AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz ise, açılıştan açılışa koşmanın heyecanı ve coşkusu içinde olduklarını paylaşarak şunları söyledi: “Bugün Tekman’da açılış yaptık. Yine hatırlayacaksınız geçen hafta hem Palandöken Belediyemizin, hem de Büyükşehir Belediyemizin çalışmalarının olduğu açılışları gerçekleştirmiştik.  Orada ‘Belediyemizin yapmış olduğu hizmetlere yetişemiyoruz’ demiştim. Hakikaten bunu yeniden yaşadım.  Belediyemizin yapmış olduğu hizmetlerin açılışına yetişemiyoruz.  Onun için bu hizmetleri bizlere sağlayan başkanlarımıza kıymetli ekiplerine huzurlarınızda teşekkür ediyorum.  Tabi en büyük teşekkürü bize bu imkanları sağlayan, Ak Parti’mize ve onun çok kıymetli Genel Başkanı, Cumhurbaşkanımıza teşekkürlerimizi sunuyorum.  Ülkemiz ve bölgemiz, bütün önemli hizmetleri bizim dönemimizde aldı, alıyor.”

SEKMEN: PALANDÖKEN GELİŞİYOR, PALANDÖKEN BÜYÜYOR

Programın son konuşmacısı Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen de AK Parti’nin belediyecilik anlayışına dikkat çekerek, sosyal,  fiziki ve ekonomik belediyecilikle öne çıktığını kayda geçti. Başkan Sekmen, “Şunu ifâde etmeliyim ki açılıştan açılışa koşuyoruz. Sabah Tekman’da İl Başkanımız, Milletvekilimiz Zehra Hanımla çok büyük açılışları yaparak buraya geldik.  Parasal olarak söylerseniz en az 400 milyonluk açılışı Tekman'da gerçekleştirdik. Tekmanlılara ve şehrimize hayırlı olsun. Simdi de burada hem Büyükşehir Belediyemizin, hem Palandöken ilçemizin yaptığı güzel hizmetlerin açılışını yapıyoruz.  Palandöken Belediyemizin Hüseyin Avni ulaş mahallemizde hizmete sunduğu proje hakikaten takdirlik. Palandöken Belediyemize, Başkanımıza, ekibine, meclis üyelerine teşekkürü bir borç biliyorum. Marifet iltifata tabidir. Biz hizmet yapana teşekkür ve tebrik ederek şevkini artırırız. Daha çok hizmet yapmasını sağlarız. AK Parti’mizin belediyecilik anlayışı çok farklı. Bu artık tarihe geçti. Ak Parti denilince sosyal belediyecilik, fiziki belediyecilik ve bir de ekonomik belediyecilik akla geliyor. Ak Parti’den önceki dönemlere bakalım. Sular akmıyor, yollardan geçilmiyordu. Türkiye’nin neresine giderseniz gidin, Bir Ak Parti öncesi, sonrası ve devamı var. Bazı şehirlerde belediye başkanları değişti. İstanbul,  Ankara,  Antalya.  Oralara gidince Vatandaşlara sorma fırsatım oluyor. Aldığımız cevap ‘Bizi yanılttılar, yanıldığımızı anladık.’ oluyor. Laf söylemek başka, icraat başka. Biri icraat yapar eser yapar, biri de laf yapar bakar. Cumhur ittifakının belediye başkanları olarak iki parti el ele vererek gönül gönüle vererek Ak Partimizin öncülüğünde çok güzel hizmetler gerçekleştiriyoruz.  Çat yolu çalışmalarımız bitmek üzere,  yine yanında dev bir hastane, Cumhurbaşkanımıza,  ekibine ne kadar teşekkür etsek azdır.  Böyle bir hastane yanı başımızda hizmete giriyor. Yine ilçemizde Palandöken Belediyemiz, İl Başkanımız ve Meclis üyelerimizle birlikte bir Bilgi Evi İnşasına başlayacağız.  Okuma salonundan, dershane salonuna kadar her şeyi olacak. Hemen yanında bir okulumuz var. Bu okulumuz da yeni hale geldi.  İşte Palandöken Belediyemiz ve Büyükşehir Belediyemizin hizmeti de burada. Yine hemen bu bölge civarında bulunan camimizin çalışmalarını da palandöken belediyemizle beraber sürdürüyoruz.  Çok önemli bir cadde açacağız onun da çalışmaları devam ediyor. Yoncalık’ı E 80 üzerinden Palandöken’e bağlıyoruz.  Belediye Başkanımızın ricasıydı, bizler de hemen ‘yapalım’ dedik ve yapıyoruz. Vatandaşlarımıza hayırlı olsun. Bu vesileyle bu çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

MUHTAR KAÇMAZ PLAKET TAKDİM ETTİ, VATANDAŞLAR SEVGİ GÖSTERİSİNDE BULUNDU

Açılış konuşmalarının ardından Hüseyin Avni Ulaş Mahallesi Muhtarı Murat Kaçmaz, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ve Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar’a teşekkür plaketi takdim etti. Daha sonra kurdele kesimi gerçekleşerek cadde vatandaşın hizmetine sunuldu.

Öte yandan alanda bulunan vatandaşlar da programın hemen akabinde Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar’ın etrafında toplanarak teşekkürlerini ifade ettiler. Başkan Sunar’la öz çekim yapan gençler ve çocuklar, renkli görüntüler oluşturdu, Başkan Muhammet Sunar da gösterilen ilgiye layık hizmetlerde bulunmanın gayretinde olacaklarının altını çizdi. Başkan Sunar alanda bulunan çocuklara maske ve oyuncak dağıtarak, gönüllerine dokundu.

 
Palandöken Belediyesinden 2 yeni vizyoner yatırım
 
MSB: 119 terörist etkisiz hale getirildi
YORUMLAR
 Onay bekleyen yorum yok.

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Neleri kabul ediyorum: IP adresimin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın, yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
 

Bu haber henüz yorumlanmamış...

FACEBOOK YORUM
Yorumlarınızı Facebook hesabınız üzerinden yapın hemen onaylansın...
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Palandöken Belediyesinden 2 yeni vizyoner yatırım
Palandöken Belediyesi İlçe ulaşım vizyonuna yeni eserler kattı. Belediye, ...
Erzurum – Erzincan yolunda covid19 denetimi
Kaymakam Çelik, Erzurum - Erzincan kara yolu üzerinde bulunan polis yol ...
Turizmde Narman ve Uzundere gündemi
Erzurum Valisi Okay Memiş, Narman Peri Bacaları ile Tortum Şelalesini basın mensuplarına gezdirdi.
 
Yakutiye Belediyesi’nden bir yenilik daha
Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüsle mücadele kapsamında Erzurum ...
Sekmen Büyükşehir ilçe çalışmalarını denetledi
Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Erzurum’un Karayazı ve Karaçoban ...
Sayan: ‘AK Parti, Kürtlere rahat bir nefes aldırdı’
Sayan, AK Parti ile Kürtlerin rahat bir nefes aldığını belirterek, "AK ...
 
‘Evlat nöbeti tutan annelere hakaret vicdansızlıktır’
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, evlatlarını terör örgütünden kurtarmak için ...
Erzincan’ın yüksek kesimlerine kar yağdı
Sağanak yağışın etkili olduğu Doğu Anadolu Bölgesinde Erzincan’ın Çayırlı ...
Atıl üretim tesisi yeniden faaliyete geçiyor
Olur ilçesi Ormanağzı Mahallesi’nde 2011 yılında yapılan pekmez fabrikası, ...
 
DADAŞ GAZETESİ
YAZARLAR
Abdullah NEHİR
Abdullah NEHİR
 “Hisli yürekte” ve “Duyuş ve düşünüşte” Var Olmak…
Mahmut Akdağ
Mahmut Akdağ
Hafazanallah..
Selahattin Şener
Selahattin Şener
Şimdi moda gammazlamak mı?
Abdurrahman Zeynel
Abdurrahman Zeynel
Raci Solmaz'ın ardından
Cahit OKÇU
Cahit OKÇU
Güz Serenadları…
Ali Osman Horasanlı
Ali Osman Horasanlı
AK Partiye ciddi uyarılarımız var..
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ARŞİV
DADAŞ
ANKET
Erzurum Havalimaninin ismi ne olsun?

Recep Tayyip Erdogan
Nafiz Kotan
Palandoken
Saltuklu
Dadas

Sonuçları göster Anket arşivi
Ana Sayfa Gundem Ekonomi Siyaset Asayiş Eğitim Spor Kültür & Sanat Sağlık & Yaşam Araştırma Bölge
KünyeHakkımızda KünyeKünye İletişimİletişim FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ RSSRSS Sitene EkleSitene Ekle Günün HaberleriGünün Haberleri
Maxiva